Derneğimiz banka hesapları İş Bankası ODTÜ Şubesinde olup bağışçılarımız, maaşını İş Bankasından alan ODTÜ Çalışanları ile Derneğimize gönüllü olarak bağış yapmak isteyen mezunlarımız, emeklilerimiz ve yardımsever kişilerden oluşmaktadır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz miktarda ister ayda bir isterseniz periyodik olarak hesaplarımıza para yatırabilirsiniz. İsterseniz de bir defaya mahsus havale yada eft yapabilirsiniz.

Derneğimize bağış yapan kişilerin kişisel bilgilerini korumakta “gizlilik esası” vardır. Verilen bilgiler sizlerin isteği dışında hiç bir yerde kullanılamaz.

ODTÜ Personeli olan ve maaşı İş Bankasına yatıp derneğimize bağış yapmak isteyenler

1. Banka hesabınıza girerek otomatik havale talimatı ile bağış yapabilirsiniz.

ODTÜ’den maaş almayan ve bağış yapmak isteyenler hesaplarımıza doğrudan EFT yada havale yapabilirsiniz. Periyodik olarak bağış yapmak isterseniz bankanıza otomatik talimat verebilirsiniz. Bağıçlılarımız listesinde yer almanız, sizlere teşekkürlerimizi sunmak için bağış yaptıktan sonra lütfen bize mail ile bilgilendirme yapınız. e mail odtuodd@gmail.com

Kamu yararına çalışan dernek statüsü kazanmış olan derneğimize yapılan bağışlar, kurumlar tarafından, gider olarak gösterilebilmektedir.
Kişi ve kurumlar kaybettikleri bir yakınları adına da bu kişilerin adını yaşatmak amacı ile burs verebilmektedir. Bu amaçla bağış yapmak isteyenler ile dernek yönetim arasında protokol imzalanmaktadır.