Derneğimiz banka hesapları İş Bankası ODTÜ Şubesinde olup bağışçılarımız, maaşını İş Bankasından alan ODTÜ Çalışanları ile Derneğimize gönüllü olarak bağış yapmak isteyen mezunlarımız, emeklilerimiz ve yardımsever kişilerden oluşmaktadır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz miktarda ister ayda bir isterseniz periyodik olarak hesaplarımıza para yatırabilirsiniz. İsterseniz de bir defaya mahsus havale yada eft yapabilirsiniz. Ancak her durumda tarafımıza aşağıdaki formlarımızı doldurarak bilgi vermeniz önem arzetmektedir.

Derneğimize bağış yapan kişilerin kişisel bilgilerini korumakta “gizlilik esası” vardır. Verilen bilgiler sizlerin isteği dışında hiç bir yerde kullanılamaz.

see this here resource who is nick dating http://wolontariatsportowy.com/fioepr/bioepr/3332 http://www.techhelpnumbers.com/font/1222 dating for nerds los angeles blog here citas en linea guatemala opcje binarne wycena read the article ODTÜ Personeli olan ve maaşı İş Bankasına yatıp derneğimize bağış yapmak isteyenler

1. Aşağıda linki bulunan formu bilgisayarınıza indirerek doldurunuz ve imzaladıktan sonra mail yada fax ile tarafımıza gönderiniz. Başka birşey yapmanıza gerek yoktur.

ODTÜ Personeli olup bağış yapmak isteyenler için form

ODTÜ’den maaş almayan ve bağış yapmak isteyenler hesaplarımıza doğrudan EFT yada havale yapabilirsiniz. Periyodik olarak bağış yapmak isterseniz bankanıza otomatik talimat verebilirsiniz. Bağıçlılarımız listesinde yer almanız, sizlere teşekkürlerimizi sunmak için bağış yaptıktan sonra yada yapmadan önce lütfen aşağıdaki linkteki formu doldurarak taramıza mail yada fax yolu ile ulaştırınız.

Personel dışındakiler için Bağış Formu

Kamu yararına çalışan dernek statüsü kazanmış olan derneğimize yapılan bağışlar, kurumlar tarafından, gider olarak gösterilebilmektedir.
Kişi ve kurumlar kaybettikleri bir yakınları adına da bu kişilerin adını yaşatmak amacı ile burs verebilmektedir. Bu amaçla bağış yapmak isteyenler ile dernek yönetim arasında protokol imzalanmaktadır.