Derneğimizce öğrencilere yapılan nakdi bursların kaynağını gönüllü bağışçılar oluşturmaktadır. Bağışçılarımız maaşını İş Bankasından alan ODTÜ Çalışanları, Mezunlarımız, Emeklilerimiz ve Yardımsever Kişilerden oluşan ODTÜ sevdalılarıdır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz miktarda ister ayda bir, isterseniz periyodik olarak hesaplarımıza para yatırabilirsiniz. İsterseniz de bir defaya mahsus havale yada eft yapabilirsiniz.

Derneğimize bağış yapan kişilerin kişisel bilgilerini korumakta “gizlilik esası” vardır. Verilen bilgiler sizlerin isteği dışında hiç bir yerde kullanılamaz.

Derneğimize bağış yapmak için hesaplarımız;

ODTÜ Mensupları: Banka hesabınıza girerek aşağıda yazılı derneğimize ait banka hesabına havale yapabilirsiniz. Ayrıca düzenli ödeme talimatı ile belirli miktarda periyodik ödemeyi otomatik yapabilirsiniz.

ODTÜ’den maaş almayan ve bağış yapmak isteyenler: hesaplarımıza doğrudan havale yada başka bankalardan EFT yapabilirsiniz. Periyodik olarak bağış yapmak isterseniz otomatik talimat verebilirsiniz.

Kamu yararına çalışan dernek statüsü kazanmış olan derneğimize yapılan bağışlar, kurumlar tarafından, gider olarak gösterilebilmektedir.
Kişi ve kurumlar kaybettikleri bir yakınları adına da bu kişilerin adını yaşatmak amacı ile burs verebilmektedir. Bu amaçla bağış yapmak isteyenlerin dernek yönetimi ile irtibata geçmesi gerekmektedir.

Bağıçlılarımız listesinde yer almanız, sizlere teşekkürlerimizi sunmak için bağış yaptıktan sonra lütfen bize mail ile bilgilendirme yapınız. e mail odtuodd@gmail.com

Banka hesabımız İş Bankası ODTÜ Şubesinde olup,

Hesap No: 0431827

İban No: TR880006400000142290431827